"Быть настоящим патриотом нельзя без знания истории родной земли, родного языка, своих корней. У казахстанцев есть земля, на которой они родились, - это наша Родина".

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Н.Назарбаев

Ұлттық мектеп лига жарыстарының облыстық кезеңі (12 қазан – 11 желтоқсан, 2022 жыл)

Ұлттық мектеп лига жарыстарының  облыстық кезеңі 2022 жылдың 12 қазан - 11 желтоқсан күндері аралығында  облыстық балалар мен жасөспірімдер туризм және экология орталығының ұйымдастыруымен өткізіледі.

Ұлттық мектеп лига жарыстарының облыстық кезеңі келесі  спорт түрінен өткізледі: жеңіл атлетикалық кросс, тоғызқұмалақ, баскетбол «Алтын доп»,  волейбол «Шұбар доп», үстел теннисі, шахмат «Ақбозат», футзал «Теңбіл доп».

2022 жылдың  25-27  қараша аралығында №21 ЖОББМ  мен ФМБ Назарбаев Зияткерлік мектептерінің  базасында волейбол  «Шұбар доп» жарысы  7-8 сыныптар арасында өткізілді. Жасрысқа ұлдар арасында 9  команда, қыздар арасында 11 команда қатысты.

Жеңімпаздар:

Ұлдар арасында:

1 орын  - №6 мектеп-лицей (Бөрлі ауданы)

2 орын – Үлкен Шаған МББ (Бәйтерек ауданы)

3 орын – М.Маметова ат. ЖОББМ (Бөкей ордасы ауданы)

Номинация бойынша:

«Үздік тосқауылшы» - Умралиев Азиз  (№6 мектеп-лицей, Бөрлі ауданы)

«Үздік ойыншы» - Ахмет Ерасыл (№6 мектеп-лицей, Бөрлі ауданы)

 «Үздік байланыстырушы» - Тұғанатар Бақдәулет (М.Маметова ат.ЖОББМ, Бөкей ордасы ауданы)

«Үздік шабуылдаушы» - Нагдалиев Герман (Үлкен Шаған МББ, Бәйтерек ауданы)

Қыздар арасында:

1 орын – №4 ЖОББМ (Бөрлі  ауданы)

2 орын – Л. Қылышев ат. ЖОББМ (Шыңғырлау ауданы)

3 орын – Дарынды балаларға арналған мамандандырлыған С.Сейфуллин ат.№11 қазақ мектеп-лицей-интернаты

Номинация бойынша:

«Үздік тосқауылшы» - Амантаева Малика ((№4 ЖОББМ, Бөрлі  ауданы)

 «Үздік ойыншы» Қуаныш Аружан  (№4 ЖОББМ, Бөрлі  ауданы)

«Үздік байланыстырушы» - Кулумжанова Айдана (Л. Қылышев ат. ЖОББМ, Шыңғырлау ауданы)

«Үздік шабуылдаушы» -Асылбек Айназ  (Дарынды балаларға арналған мамандандырлыған С.Сейфуллин ат.№11 қазақ мектеп-лицей-интернаты)

«Үздік ойыншы» - Кенжегалиева А. (Л.Қылышев ат. ЖОББМ, Шыңғырлау ауданы)

«Үздік байланыстырушы» - Джунусова А. (№7 ЖОББМ, Орал қаласы)

«Үздік шабуылдаушы» - Испусина А. (№4 ЖОББМ, Бөрлі ауданы)